Polityka prywatności

O ile nam wiadomo, jesteś bardzo zaniepokojony użyciem i ujawnieniem Twoich danych osobowych. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie do naszej rozmyślnej i wrażliwej obsługi tego problemu, oświadczenie będzie chronić Twoją politykę prywatności.

Przeczytaj dokładnie tę politykę prywatności, aby dowiedzieć się, jak zbierać, używać i udostępniać Twoje dane osobowe.

Polityka prywatności

1. Zapewniamy, że Twoje dane osobowe są bezpieczne i skuteczne, a Twoje dane osobowe będą wykorzystywane tylko wtedy, gdy świadczymy usługi dla Ciebie lub wykonasz czynności związane z tym procesem.

2. Jeśli wykorzystamy Państwa informacje w niepowiązanych usługach lub innych działaniach, otrzymamy uprzednią zgodę.

3. Zbieramy informacje osobiste w sposób sprawiedliwy i otwarty, gwarantujemy, że nie będą to nierozsądni użytkownicy intruzów.

Dane osobowe, które przetwarzamy

Otrzymujemy dane osobowe udostępniane nam w kontekście online i offline. Popieramy dane osobiste podczas dokonywania zakupów, tworzenia konta u nas lub zarejestruj się, aby otrzymywać informacje o ofertach specjalnych, wydarzeniach i aktualizacjach produktów. Osobiste dane, o które prosiliśmy, zawiera Twoje imię i nazwisko, adres, numer telefonu, datę urodzenia, adres e-mail, płeć, dane rozliczeniowe i zakupowe, preferencje marketingowe oraz preferencje i zwyczaje konsumentów.

Możemy również przetwarzać dane osobowe związane z publikowanym przez nich publikacją za pośrednictwem mediów społecznościowych, aplikacji innych firm i podobnych technologii.

Jak wykorzystujemy zbierane przez nas informacje?

1. Odpowiadaj na Twoją prośbę, zapytanie, opinię lub troskę

2. Zapewnia wsparcie techniczne, produktowe i inne oraz pomaga utrzymać serwis w sposób bezpieczny i niezawodny

3. Badanie i zrozumienie innych powiązanych witryn

4. Zapewnij Państwu specjalne oferty dotyczące tej usługi

Kogo udostępniamy dane osobowe z?

Firma Converse nie sprzedaje Twoich danych osobowych, a jedynie osoby upoważnione w ramach naszej organizacji będą miały dostęp do Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do wyżej wymienionych celów.

Dane osobowe udostępniamy jednak:

Z dostawcami usług zewnętrznych, którzy przetwarzają dane osobowe zgodnie z celami przedstawionymi powyżej lub w celach, na które użytkownik wyraził zgodę, w naszym imieniu; A jeśli zgodziłeś się, z innymi firmami, którzy mogą się z Tobą skontaktować o ich produkty, które mogą Cię zainteresować.

Ochrona danych

Podejmujemy środki zapobiegawcze w celu ochrony danych osobowych przed utratą, sprzeniewierzeniem i nadużywaniem poprzez zastosowanie odpowiednich administracyjnych, fizycznych i technicznych środków bezpieczeństwa

Oprócz nieautoryzowanego dostępu, ujawnienia, zmiany i zniszczenia.

Kontakt

Jeśli masz pytania, komentarze lub prośby dotyczące tej Polityki Prywatności lub Twoich informacji, skontaktuj się z nami!

Powrót
Copyright © 2021 www.chuckbutyonline.pl. Powered by Tani Converse
Twój adres IP: 18.206.177.17